Inspiratiebijeenkomst 'Anders denken, anders doen'

Datum
tot
Locatie
De Stenge (Stengeplein 1, Heinkenszand)

Hoe zorgen we samen voor toekomstbestendige zorg en ondersteuning? Welke patronen houden ons vast, en waar liggen nieuwe routes vooruit? Tijdens deze middag laten we ons inspireren door nieuwe perspectieven, scherpe analyses en ruimte voor ontmoeting. Dan doen we door middel van twee lezingen die uitnodigen tot anders kijken, anders denken en anders doen.

Tijdens deze inspiratiebijeenkomst verkennen we samen hoe we de noodzakelijke omslag kunnen maken voor de zorg en ondersteuning van morgen.

Programma

  • 14.30 uur Inloop
  • 15.00 uur Opening door wethouder Marga van de Plasse
  • 15.10 uur Lezing: Anke Siegers

    Anke Siegers is een expert in democratische vernieuwing en complexe besluitvorming. In interactieve en scherpe lezingen daagt zij organisaties en overheden uit anders te kijken naar eigenaarschap, co-creatie en besluitvorming met grote groepen. Geen theorie, maar een activerende ervaring. Zij is schrijfster van het boek De Nieuwe Route.

  • 16.00 uur Pauze
  • 16.15 uur Lezing: Sharon Stellaard

    In deze lezing presenteert Sharon de kern van haar onderzoek Boemerangbeleid over passend onderwijs en jeugdzorg. Ze laat zien hoe beleid zichzelf kan versterken en waarom problemen
    vaak het gevolg zijn van eerdere oplossingen. De lezing is confronterend, interactief en biedt inzicht én handelingsperspectief voor beleid en praktijk.

  • 17.00 uur Afsluiting door wethouder Marga van de Plasse
  • 17.05 uur Informeel napraten met een drankje
  • 17.30 uur Einde

Aanmelden

Mis deze prikkelende middag vol vernieuwende inzichten niet! Meld je aan via deze link.